OEM & ODM

Koha jonë e përpunimit të paketës është 1-2 ditë, dhe sapo të dërgohet paketa, ne do t'ju dërgojmë menjëherë një email të etiketuar me të gjithë numrat e përcjelljes.Ju mund të gjurmoni detajet e logjistikës përmes këtyre numrave gjurmues.

Ndjekja e porosive

BEFER ofron shërbime të dërgesës në mbarë botën.Të gjitha porositë dërgohen nëpërmjet DHL ose FEDEX. Paketat do të kërkojnë 1-2 ditë për t'u përpunuar, ne premtojmë se do ta dërgojmë porosinë tuaj brenda 2 ditëve pune.Koha e transportit është rreth 7-15 ditë.Ne bashkëpunojmë me ofrues të besueshëm të transportit për të siguruar që porosia juaj të arrijë në kohë dhe në gjendje të përsosur.

Transporti dhe Dorëzimi

BEFER ofron një sërë shërbimesh të personalizuara, duke përfshirë qerpikët e personalizuar, dizajnin e logos, dizajnin e paketimit dhe më shumë. Ne ofrojmë mostra falas dhe përpiqemi të kënaqim nevojat dhe preferencat tuaja të personalizimit.Kohët e dorëzimit janë të ndryshueshme në varësi të faktorëve të tillë si lloji i produktit, sasia dhe kërkesat e personalizimit.
rrip qerpiku
 
SHRISHT LASH
 
zgjatim qerpikësh diy
 
ZGJATJE DIY qerpikësh
 
zgjatim i qerpikëve
 
ZGJATIMI I QERPIKVE
 
mjet qerpikësh
 
MJEGLI I QERPIKËVE
 

Qerpikët e syve Shitje të nxehta

Produktet kryesore

Si një pjesëmarrës i shquar në industrinë e qerpikëve (si destinacioni juaj kryesor për një larmi...

Trendi më i fundit i zgjatjes së qerpikëve

Lajmet e Kompanisë
2024-02-19

Mirë se vini në BEFER, ku takohen bukuria dhe inovacioni.Si një pjesëmarrës i jashtëzakonshëm në industrinë e qerpikëve (si destinacioni juaj kryesor për një gamë të larmishme produktesh me cilësi të lartë të qerpikëve), ne ofrojmë lloje të ndryshme qerpikësh dhe veglash, duke përfshirë qerpikët me shirita, zgjatimin e qerpikëve diy, zgjatimin e qerpikëve

LEXO MË SHUMË
2024-02-19
Lajmet e produkteve
2024-02-19

Mirë se vini në BEFER, ku takohen bukuria dhe inovacioni.Si një pjesëmarrës i jashtëzakonshëm në industrinë e qerpikëve (si destinacioni juaj kryesor për një gamë të larmishme produktesh me cilësi të lartë të qerpikëve), ne ofrojmë lloje të ndryshme qerpikësh dhe veglash, duke përfshirë qerpikët me shirita, zgjatimin e qerpikëve diy, zgjatimin e qerpikëve

LEXO MË SHUMË
2024-02-19
Lajmet e industrisë
2024-02-19

Mirë se vini në BEFER, ku takohen bukuria dhe inovacioni.Si një pjesëmarrës i jashtëzakonshëm në industrinë e qerpikëve (si destinacioni juaj kryesor për një gamë të larmishme produktesh me cilësi të lartë të qerpikëve), ne ofrojmë lloje të ndryshme qerpikësh dhe veglash, duke përfshirë qerpikët me shirita, zgjatimin e qerpikëve diy, zgjatimin e qerpikëve

LEXO MË SHUMË
2024-02-19

Eksploroni

DYQANI

NDIHMË

KONTAKTONI
 Dhoma K, Kati i 7-të, Nr. 39 Donghai West Road, District Shinan, Qingdao City, Shandong Province, China
 853-6584 2168
Lini një mesazh
Na kontaktoni
Copyright © 2024 BEFER BEAUTY.Teknologjia nga leadong.comPolitika e privatësisë  Harta e faqes